Praktikos vadovo rekomendacija

 

Jums, kaip karjerą pradedančiam specialistui, praktikos vadovo rekomendacija yra labai svarbu, kadangi ateityje ieškantis darbo, teigiamas vadovo įvertinimas gali įtakoti jūsų darbo paieškos sėkmę. Štai patarimai kaip elgtis norint gauti praktikos vadovo rekomendaciją:

  1. Susitikite su praktikos vadovu.Susitikimo metu padėkokite jam už jūsų apmokymą bei pagalbą praktikos metu. Tuomet paprašykite jo, kad parašytų jums rekomendaciją, kuria naudositės darbo paieškose ateityje. Tuo atveju, jei jūs galvojate apie konkrečią veiklos sritį, kurioje norėtumėte dirbti, tuomet užsiminkite apie tai praktikos vadovui, kad jis rašydamas rekomendaciją į tai atsižvelgtų.
  2. Planuokite laiką.Tam, kad rekomendaciją gautumėte dar prieš baigiantis praktikos laikui, rekomenduojama su praktikos vadovu apie rekomendacijos parengimą kalbėti likus ne mažiau kaip dviem savaitėms iki praktikos pabaigos. Prasidedant paskutinei praktikos savaitei, pasidomėkite praktikos vadovo apie rekomendaciją. Tuo atveju, jei rekomendacija dar nebus parašyta, tai ši užklausa bus tarsi priminimas jam.

Šaltinis: http://www.internships.com/student/resources